Plynové grily Napoleon

Kanadské plynové grily značky Napoleon patria medzi špičku v segmente domácich plynových grilov kde za veľmi prijateľnú cenu ponúkajú vždy o niečo viac ako konkurencia.

Séria TRIUMPH

CENA OD 544 EUR

Štíhle modely Triumph ponúka maximálnu grilovacie potešenie a optimálne využitie priestoru s presvedčivým pomerom cena-výkon. Sklopné postranné police na oboch stranách s bočnými horáky umožňujú experimentálne grilovanie s prípravou viacerých pokrmov naraz. Varenie na roštoch z liatiny poskytujekonzistentní rozsah tepla a grilované mäso robí krehkejšie.

Rad Triumph je ideálnym základom stolových plynových grilov pre rodinu.

Séria LE

CENA OD 1399 EUR

Modely LE ponúkajú štýl, výkon a funkčnosť v jednom. LE3 (čierne alebo z nerezovej ocele) sa pomocou infračerveného horáka Sizzle ZONE ™ stáva perfektným štartovom modelom pre infračervené plynové grilovanie.

Táto séria je vhodná pre klientov, ktorí hľadajú maximálne vybavený gril za rozumné peniaze. Bestseller!

Séria LEX

CENA OD 1899 EUR

Luxusné modely LEX patria k najlepším v strednej triede, sú vybavené napr. masívnymi nerezovými roštami a osvetlením gombíkov. Všetko podtrhuje luxusný dizajn.

Séria PRESTIGE

CENA OD 2099 EUR

Rad Prestige je druhou najvyššou radom grilov Napoleon. Ponúka vysokú kvalitu, luxus a dlhú životnosť.

Séria PRESTIGE PRO

CENA OD 2890 EUR

Rad Prestige PRO je tým najlepším, čo značka Napoleon v plynových griloch ponúka. Napoleon ® PrestigeSeries PRO ™ je majstrovské dielo dizajnu a technických parametrov. Tieto grily sú charakteristické nápadnými chrómovým dizajnom a ich charakter sa stáva životným štýlom.