Príslušenstvo pre vonkajšie kuchyne

Staviate si vonkajšiu kuchyňu a potrebujete dvierka, zásuvky či ostatné komponenty ktoré nielen dobre vyzerajú, ale sú tiež funkčné a odolné voči vplyvom počasia ? Vyberte si z nášho originálneho nerezového programu vyvinutého špeciálne pre vonkajšie kuchyne za použitia tých najkvalitnejších materiálov a funkčného dizajnu.

Nerezové dvierka na plynovú fľašu (FD-10)

Nerezové kuchynské dvierka na uloženie plynovej fľaše do vonkajšej kuchyne. Univerzálne pre veľké 11kg a aj menšie 5kg plynové fľaše. Dvierka sú vybavené magnetmi, rám je predvŕtaný pre spoľahlivé upevnenie do murovaných, drevenných a aj oceľových konštrukcií.

Cena 232 EUR

Nerezové dvojdvierka pod gril (FD-21)

Nerezové dvojdvierka nízke sú ideálne pre umiestnenie pod vstavaný gril. Dvierka sú vybavené magnetmi, rám je predvŕtaný pre spoľahlivé upevnenie do murovaných, drevenných a aj oceľových konštrukcií. Vzniknutý odkladací priestor dobre poslúži na uloženie najpotrebnejšiích vecí v kuchyni. 

Cena 318 EUR

Nerezové dvojdvierka pod gril BOX (FD-21B)

Nerezové dvojdvierka nízke sú ideálne pre umiestnenie pod vstavaný gril. Dvierka sú vybavené magnetmi, rám je predvŕtaný pre spoľahlivé upevnenie do murovaných, drevenných a aj oceľových konštrukcií. Vzniknutý odkladací priestor dobre poslúži na uloženie najpotrebnejšiích vecí v kuchyni. Dodávané s nerezovým boxom s jednou poličkou.

Cena 418 EUR

Nerezové dvojdvierka vysoké (FD-22)

Nerezové dvojdvierka vysoké sú poslúžia na vytvorenie samostatnej skrinky alebo väčšieho odkladacieho priestoru. Výškovo lícujú s dvierkami na plynovú fľašu. Dvierka sú vybavené magnetmi, rám je predvŕtaný pre spoľahlivé upevnenie do murovaných, drevenných a aj oceľových konštrukcií. Možé dodať tiež vo verzii s uzatvoreným nerezovým boxom vybavené jednou vyberateľnou nerezovou poličkou (cena na požiadanie). 

Cena 332 EUR

Nerezová mriežka vetracia (FD-30)

Vďaka nerezovej vetracej mriežke zabezpečíte odvetrávanie vnútorného priestoru vonkajšej kuchyne a špeciálne priestor kde je uskladnená plynová fľaša. Mriežka sa uchytáva lepením. 

Cena 43 EUR

Nerezová zásuvka (FD-41)

Nerezová kuchynská zásuvka určená pre vonkajšie kuchyne. Rám je predvŕtaný pre spoľahlivé upevnenie do murovaných, drevenných a aj oceľových konštrukcií.

Cena 431 EUR

Nerezová dvojzásuvka (FD-42)

Nerezová kuchynská dvojzásuvka určená pre vonkajšie kuchyne. Rám je predvŕtaný pre spoľahlivé upevnenie do murovaných, drevenných a aj oceľových konštrukcií.

Cena 654 EUR

Nerezová dvojzásuvka XL (FD-43)

Nerezová kuchynská dvojzásuvka určená pre vonkajšie kuchyne. Horná zásuvka má štandardný rozmer, spodná zásuvka je vysoká pre uloženie hrncov alebo iných vecí vyžadujúcich väčšiu výšku. Rám je predvŕtaný pre spoľahlivé upevnenie do murovaných, drevenných a aj oceľových konštrukcií.

Cena 727 EUR

Nerezová trojzásuvka (FD-44)

Nerezová trojzásuvka (FD-44)

Nerezová kuchynská trojzásuvka určená pre vonkajšie kuchyne. Rám je predvŕtaný pre spoľahlivé upevnenie do murovaných, drevenných a aj oceľových konštrukcií.

Cena 784 EUR

Nerezová štvorzásuvka (FD-45)

Nerezová kuchynská štvorzásuvka určená pre vonkajšie kuchyne. Rám je predvŕtaný pre spoľahlivé upevnenie do murovaných, drevenných a aj oceľových konštrukcií.

Cena 919 EUR

Nerezový kôš na odpadky výklopný (FD-50)

Nerezový výsuvný odpadkový kôš určený pre vonkajšie kuchyne. Kôš je výklopný a vyberateľný pre pohodlné používanie. Dvierka sú vybavené magnetmi a rám je predvŕtaný pre spoľahlivé upevnenie do murovaných, drevenných a aj oceľových konštrukcií.

Cena 462 EUR

Objednávanie a dodávka

  1. Štandardná dodacia doba je do 10 pracovných dní, ak sú objednané komponenty skladom expedujeme ich ďaľší pracovný deň. 
  2. Komponenty posielame spoločnosťou Toptrans, cena dopravy podľa cenníka. Komponenty je možné po zaplatení tiež osobne vyzdvihnúť v našom showroome v Senci.
  3. Úchytky niesu súčasťou dodávky, je nutné používať len úchytky určené na montáž v exteriéri a vo vlhkom prostredí, tak aby ich oxidáciou nedochádzalo ku poškodeniu povrchu komponentov. Na takéto škody, škody spôsobené nesprávnym zaobchádzaním a ošetrovaním (škrabance, fľaky po kyselinách a agresívnych čistiacich prostriedkoch) sa záruka nevzťahuje. 
  4. Štandardná záruka na všetky komponenty je 24 mesiacov.
  5. Všetky ceny sú uvedené s DPH.