Grily Fire Magic

O značke Fire Magic

Spoločnosť RH Peterson vyrába grily FireMagic priamo v srdci USA, v Californii už 75 rokov. Grily Fire Magic sú vďaka ich konštrukcii, špičkovému dizajnu, trvácnosti a funkčnosti najprémiovejšou značkou grilov v USA. Grily sú fabricky nastavené pre použitie v Európe a všetky nami predávané grily a príslušenstvo je CE certifikované. 

Grily Fire Magic sú vďaka ich konštrukcii, dizajnu, trvácnosti a funkčnosti najprémiovejšou značkou grilov v USA. Každý model je sériovo dodávaný s "heavy duty" rotisériou zapuzdrenou v nereze a je vybavený termálnou sondou a počítačom uľahčujúcim prípravu jedla. Grily sú dostupné vo verzii tak na propán ako aj na zemný plyn.

Séria ECHELON

Ak hľadáte absolútnu špičku medzi grilmi tak hľadáte grily série Fire Magic Echelon. Tieto grily v sebe kombinujú to najlepšie z výkonu, dizajnu a inovácií a sú etalónom luxusu. Grily sú vyrobené v Kalifornii a môžete sa s nimi stretnúť v najluxusnejších vonkajších kuchyniach po celom svete.

Grily sú dostupné ako voľne stojace a aj vo verzii pre zabudovanie.

Séria AURORA

Ak hľadáte luxusný gril vyznačujúci sa špičkovým dizajnom, najlepšími materiálmi, funkčnosťou a životnosťou tak hľadáte sériu Fire Magic AURORA. Grily sú vyrobené v Kalifornii a tvoria špičku medzi grilmi nielen na americkom trhu. 

Grily sú dostupné ako voľne stojace a aj vo verzii pre zabudovanie.

Aktuálny katalóg grilov Fire Magic

Naštívte náš showroom grilov v Senci

Ak potrebujete pomôcť s výberom toho správneho grilu a príslušenstva naštívte náš showroom grilov v Senci.

Ak preferujete pre stretnutie konkrétny dátum a čas dajte nám o tom vedieť.