Grily Napoleon

O značke Napoleon

V  súčasnej dobe je Napoleon jednotkou v predaji vonkajších grilov v Kanade a svoje postavenie v TOP dvojici výrobcov si taktiež drží v USA. Na produkty spoločnosti Napoleon vsádza už viac než 200.000 spokojných zákazníkov v Európe, ku ktorým každoročne pribúdajú desaťtisíce ďalších.

Všetko to začalo v roku 1976, keď malá firma rodiny Schroeterových začala vyrábať oceľové zábradlia v mestečku Barrie, v štáte Ontario v Kanade. V tej dobe si nikto nedokázal predstaviť, aká budúcnosť čaká firmu Wolf Steel Ltd. dnešný Napoleon. V roku 1981, vznikol obchodný názov spoločnosti – Napoleon a spolu s ním aj prvé grily. Tento krok sa neskôr ukázal ako prelomový a vďaka nemu  je dnes značka Napoleon známa po celom svete.

Plynové grily Napoleon

Kanadské plynové grily značky Napoleon patria medzi špičku v segmente domácich plynových grilov kde za veľmi prijateľnú cenu ponúkajú vždy o niečo viac ako konkurencia.

Vstavané grily Napoleon

Vstavané plynové grily Napoleon sú grily špeciálne navrhnuté na zabudovanie do letných a záhradných vonkajších kuchýň. Vďaka nim bude Vaša záhrada, terasa či altánok ideálnym miestom na posedenie s rodinou a priateľmi.

Cestovné a prenosné grily Napoleon

Cestovné a prenosné grily Napoleon sú ideálnym riešením všade tam kde potrebujete voľnosť pohybu. Ak hľadáte gril na jachtu, karavan či do auta určite oceníte ich fuknčnosť, skladnosť a elegantný dizajn.

Katalog Napoleon thumb

Aktuálny katalóg grilov Napoleon pre rok 2016

Naštívte náš showroom grilov Napoleon v Senci

Potrebujete pomôcť s výberom toho správneho grilu alebo chcete poradiť pri výbere príslušenstva na grilovanie ? Nekupujte "internetovú mačku vo vreci" ale navštívte náš showroom grilov v Senci kde si môžete grily pozrieť vyskúšať.

Ak preferujete pre stretnutie konkrétny dátum a čas dajte nám o tom vedieť, radi Vám vyjdeme v ústrety aj mimo otváracích hodín.