Vonkajšie kuchyne FIRE+DESIGN

Návrhu a montáži vonkajších kuchýň na klúč sa venujeme od roku 2011 a špecializujeme sa na individuálne zakázkové projekty pre tých najnáročnejších zákazníkov. Okrem toho sa venujeme projekcii záhradných kuchýň a technickej podpore, ak si kuchyňu realizuje zákazník vo svojej réžii. Sme výhradným dovozcom luxusných grilov Fire Magic a stále rozširujeme naše portfólio príslušenstva pre vonkajšie kuchyne. Či potrebujete realizáciu letnej kuchyne na kľúč, alebo len objednať tie správne komponenty alebo spraviť jej návrh, radi vám pomôžeme.

Vonkajšie kuchyne so štýlom

Ukážte že máte štýl a neuspokojíte sa s priemerom. Premeňte svoju terasu, altánok či záhradu na miesto príjemných stretnutí s rodinou a priateľmi s našimi štýlovými letnými kuchyňami.

Moderný a nadčasový dizajn

Sú jedinečnosť a dizajn hodnoty na ktorých si zakladáte ? Záleží vám na každom detaile ? V tom prípade určite oceníte moderný a nadčasový dizajn naších vonkajších kuchýň v kombinácii so špičkovými materiálmi.

Buďte originálny

Buďte originálny a odlíšte sa. Vyberte si zo širokého spektra materiálov a prispôsobte svoju vonkajšiu kuchyňu vášmu originálnemu štýlu.

Už žiadne odbiehanie

Funkčnosť je prvá vlastnosť na ktorú pri návrhu vonkajšej kuchyne myslíme. Drez, chladnička, zásuvky či pizza pec niesu pre nás problém.

Len tie najkvalitnejšie materiály

Pri konštrukcii našich letných kuchýň používame len tie najkvalitnejšie materiály. Žulové pracovné dosky z celého sveta, obkladové materiály z Belgicka či Holandska, na mieru robené nerezové komponenty označené našim logom. Neuspokojte sa s priemerom.

Originálny slovenský výrobok

Naše katalógové vonkajšie kuchyne ARIES, CARINA a DORADO zmenia váš pohľad na grilovanie.

Vyžiadať cenovú ponuku

 

  Prosím nechajte nám na seba kontakt, v krátkej dobe Vás bude kontaktovať náš obchodný zástupca.

   

  * Moje meno

  * Môj e-mail

  * Moje telefónne číslo

  Mesto

  Komentár