Oceľ Corten – CORTEN.DESIGN

Patinujúca oceľ Corten je korózii odolná oceľ ktorá pri dlhodobej expozícii poveternostným vplyvom vytvára na svojom povrchu charakteristickú a esteticky pôsobivú hrdzavú patinu. Vrstva korózie zároveň slúži na ochranu pred elementmi takže nieje potrebné používať ochranné náterové hmoty. Patinovanie prebieha v exteriéri postupne, pričom sa vzhľad patiny časom mení. Pri použití v interiéri je patinácia vykonaná ešte pred montážou a u zákazníka sú výrobky z Cortenu osadené už s patinou ktorá sa nemení. Oceľ Corten je prírodný materiál ktorý má atraktívny estetický charakter, na druhej strane je tvorba patiny sprevádzaná vyplavovaním hrzde, s čím je nutné pri umiestňovaní výrobkov z oceľe Corten vopred rátať.

Moderný a nadčasový dizajn

Sú jedinečnosť a dizajn hodnoty na ktorých si zakladáte ? Záleží vám na každom detaile ? V tom prípade určite oceníte moderný a nadčasový dizajn naších vonkajších kuchýň v kombinácii so špičkovými materiálmi.

Buďte originálny

Buďte originálny a odlíšte sa. Vyberte si zo širokého spektra materiálov a prispôsobte svoju vonkajšiu kuchyňu vášmu originálnemu štýlu.

Vyžiadať cenovú ponuku

  Prosím nechajte nám na seba kontakt, v krátkej dobe Vás bude kontaktovať náš obchodný zástupca.

   

  * Moje meno

  * Môj e-mail

  * Moje telefónne číslo

  Mesto

  Komentár