Séria PRESTIGE PRO

Rad Prestige PRO je tým najlepším, čo značka Napoleon v plynových griloch ponúka. Napoleon ® PrestigeSeries PRO ™ je majstrovské dielo dizajnu a technických parametrov. Tieto grily sú charakteristické nápadnými chrómovým dizajnom a ich charakter sa stáva životným štýlom.

Plynový gril Prestige PRO500

Rad grilov Prestige PRO je tej najvyššej kvality, dizajnu a funkčnosti čo Vám NAPOLEON ponúka. Táto exkluzívna dizajnová rada spadá pod dlhodobou záručnú dobu, tzv. Presidents Limited Lifetime Warranty.

Veľkosť grilovacej plochy: 71 x 46 cm

Cena na vyžiadanie

Plynový gril Prestige PRO665

Plynový gril Prestige PRO665RSIBPSS je nástupcom radu PRO600 a je vlajkovou loďou značky Napoleon. Gril je vybavený všetkými vymoženosťami rady PRESTIGE doplnenými o ďaľšie vychytávky akými je napríklad integrovaná zásuvka na vonné šupiny umožňujúca údenie. Gril je vyrobený pod najprístnejšou kontrolou kvality v Kanade. Tento gril dodávame na objednávku.

Veľkosť grilovacej plochy: 94 x 46 cm

Cena na vyžiadanie

Plynový gril Prestige PRO825

Plynový gril Prestige PRO825RSIBPSS je najväčším grilom značky Napoleon. Vyznačuje sa vysokou kvalitou, dizajnom a luxusom, pričom poskytuje veľké množstvo odkladacieho priestoru. Obrovská grilovacia plocha a samostatná Sizzle Zone časť s dvoma samostatnými infračervenými horákmi a tretím trubkovým horákom na udržiavanie teploty predurčujú gril aj na profesionálne použitie.

Cena na vyžiadanie