Séria TRIUMPH

Štíhle modely Triumph ponúkajú maximálnu grilovacie potešenie a optimálne využitie priestoru s presvedčivým pomerom cena-výkon. Sklopné postranné police na oboch stranách s bočnými horákmi umožňujú experimentálne grilovanie s prípravou viacerých pokrmov naraz. Varenie na roštoch z liatiny poskytuje konzistentný rozsah tepla a grilované mäso robí krehkejšie. Rad Triumph je ideálnym základom stolových plynových grilov pre rodinu.

Plynový gril Triumph 325

Plynový gril Napoleon Triumph 325 vybavený samostatným plynovým varičom je ideálnym plynovým grilom keď máte málo miesta ale nechcete robiť kompromisy. Vďaka sklápateľným postranným poličkám ho pohodlne odložíte keď ho zrovna nepotrebujete. Vďaka priaznivej cene je ideálnym grilom pre začínajúcich a občasných priaznivcov grilovania.

Veľkosť grilovacej plochy: 46 x 43 cm

Cena na vyžiadanie

Plynový gril Triumph 410

Plynový gril Napoleon Triumph 410 so samostatným plynovým varičom je gril strednej triedy vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a so smaltovaným liatinovým roštom. Vďaka sklápateľným postranným poličkám ho tiež pohodlne odložíte. Systém zapalovania Jet Fire uľahčuje jeho štartovanie. Gril sa vyznačuje priaznivým pomerom kvalita / cena.

Veľkosť grilovacej plochy: 59 x 43 cm

Cena na vyžiadanie

Plynový gril Triumph 495

Plynový gril Napoleon Triumph 495 je plynový záhradný gril určený pre domáce grilovanie. Jedná sa o variantu, ktorá je priestorovo nenáročná ale výkonovo a kvalitatívne veľmi uspokojujúca. Pokiaľ si zvolíte tento gril, môžete sa tešiť z krásneho dizajnu a funkčnosti.

Veľkosť grilovacej plochy: 72 x 43 cm

Cena na vyžiadanie