Mobilné pece Alfa Pizza

Dizajnové pece na drevo a plyn Alfa Pizza sa stanú ozdobou vášho domu a pohodlne si v nich upečiete domáci chlieb, pizzu, mäso či koláče. Získajú si vás svojou flexibilitou, kvalitou použitých materiálov a dokonalým talianskym dizajnom. Na kolieskach si pec jednoducho presuniete na miesto kde ju práve potrebujete či už na terasu, záhradu alebo balkón. A keď skončíte jednoducho pec odložíte napríklad garáže.

CIAO

CIAO je pec na drevo ideálna všade tam, kde sa vyžaduje vysoká mobilita. Varná plocha je vyrobená z refrakčnej keramiky pre dobrú akumuláciu tepla a kupola je vyrobená podobne ako zvyšok pece z kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je táto pec rýchlo pripravená na použitie. Vďaka veľkým plastovým kolieskam si ju ľahko premiestnite presne tam kde ju práve potrebujete bez rizika poškriabania podlahy. 

Veľkosť varnej plochy: 70 x 40 cm

Kapacita: 2 pizze / 2kg chlieb

Hmotnosť: 90 kg

Cena: na vyžiadanie

5 MINUTI

5 MINUTI je best seller medzi pecami Alfa Pizza, špeciálne navrhnutý pre terasy, balkóny a záhrady. Jej rozmery umožňujú komfortne piecť naraz 2 pizze alebo 2kg domáci chlieb. Varná plocha je vyrobená z vymeniteľnej refrakčnej keramiky pre dobrú akumuláciu tepla a kupola je vyrobená podobne ako zvyšok pece z kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je táto pec rýchlo pripravená na použitie. Vďaka širokým  plastovým kolieskam si ju ľahko premiestnite presne tam kde ju práve potrebujete bez rizika poškriabania napríklad drevennej podlahy. Dostupná aj vo verzii Top bez spodného vozíka pre umiestnenie na pracovnej doske napríklad vonkajšej kuchyne.

Veľkosť varnej plochy: 60 x 50 cm

Kapacita: 2 pizze / 2kg chlieb

Hmotnosť: 100 kg

Cena: na vyžiadanie

PIZZA E BRACE

PIZZA E BRACE je ideálna domáca pec ktorá vďaka širokému otvoru umožňuje piecť pizzu na jednej strane a zároveň piecť napríklad mäso alebo chlieb na strane druhej. PIZZA E BRACE vďaka pohodnlńemu prístupu dnu umožňuje piecť tiež koláče, jedlá na grile či v kameninových nádobách, podobne ako v konvenčnej peci. Po párty môžete v peci upiecť až 3 porcie chleba zakiaľ ju necháte vychladnúť. Varná plocha je vyrobená z  refrakčnej keramiky pre dobrú akumuláciu tepla a kupola je vyrobená podobne ako zvyšok pece z kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka širokým  plastovým kolieskam si ju ľahko premiestnite presne tam kde ju práve potrebujete bez rizika poškriabania napríklad drevennej podlahy. 

Veľkosť varnej plochy: 80 x 40 cm

Kapacita: 3 pizze / 3kg chlieb

Hmotnosť: 105 kg

Cena: na vyžiadanie

PIZZA E BRACE GAS

PIZZA E BRACE GAS je dostupná vo verzii na zemný plyn alebo LPG propán. Je to ideálna domáca pec ktorá vďaka širokému otvoru umožňuje piecť pizzu na jednej strane a zároveň piecť napríklad mäso alebo chlieb na strane druhej. PIZZA E BRACE vďaka pohodnlńemu prístupu dnu umožňuje piecť tiež koláče, jedlá na grile či v kameninových nádobách, podobne ako v konvenčnej peci. Po párty môžete v peci upiecť až 3 porcie chleba zakiaľ ju necháte vychladnúť. Varná plocha je vyrobená z  refrakčnej keramiky pre dobrú akumuláciu tepla a kupola je vyrobená podobne ako zvyšok pece z kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka širokým  plastovým kolieskam si ju ľahko premiestnite presne tam kde ju práve potrebujete bez rizika poškriabania napríklad drevennej podlahy. 

Veľkosť varnej plochy: 80 x 40 cm

Kapacita: 3 pizze / 3kg chlieb

Hmotnosť: 105 kg

Cena: na vyžiadanie

4 PIZZE

4 PIZE je ideálna pec pre rodiny. Dostatočne veľké rozmery a široký vstupný otvor umožňujú naraz prípraviť až 4 pizze alebo upiecť veľký 4kg chlieb. Pec má rovnaké refrakčné dno ako profesionálne Alfa Pizza pece a nerezový dóm je navrhnutý tak aby pec rýchlo dosiahla svoju prevádzkovú teplotu. Vďaka izolácii z keramickej vlny udržiava pec dlhú dobu teplo a znižuje aj spotrebu dreva na minimum. Pec je vybavená praktickými postrannými nerezovými poličkami na uloženie ingrediencií, jedál a kuchynských nástrojov uľahčujúcimi prípravu pokrmu. Vďaka integrovanému držiaku na náradie máte vždy po ruke presne tie nástroje ktoré najčastejšie používate.  

 

Veľkosť varnej plochy: 80 x 60 cm

Kapacita: 4 pizze / 4kg chlieb

Hmotnosť: 140 kg

Cena: na vyžiadanie

4 PIZZE A GAS

4 PIZE A GAS je pec na LPG propán a zemný plyn. Je ideálna rodinná pec na terasy, balkóny a záhrady a všade tam kde nechcete alebo nemôžete kúriť drevom. Pec je vybavená dvierkami z keramického skla vďaka ktorým jedlo počas prípravy vidíte bez toho aby bolo potrebné pec otvárať. Dostatočne veľké rozmery a široký vstupný otvor umožňujú naraz prípraviť až 4 pizze alebo upiecť veľký 4kg chlieb. Pec má rovnaké refrakčné dno ako profesionálne Alfa Pizza pece a nerezový dóm je navrhnutý tak aby pec rýchlo dosiahla svoju prevádzkovú teplotu. Vďaka izolácii z keramickej vlny udržiava pec dlhú dobu teplo a znižuje aj spotrebu dreva na minimum. Pec je vybavená praktickými postrannými nerezovými poličkami na uloženie ingrediencií, jedál a kuchynských nástrojov uľahčujúcimi prípravu pokrmu. Vďaka integrovanému držiaku na náradie máte vždy po ruke presne tie nástroje ktoré najčastejšie používate.  

 

Veľkosť varnej plochy: 80 x 60 cm

Kapacita: 4 pizze / 4kg chlieb

Hmotnosť: 220 kg

Cena: na vyžiadanie

ALLEGRO

ALLEGRO je najväčšia pec z rady Alfa Pizza FORNINOX ktorá svojimi rozmermi a vlastnosťami zasahuje do profesionálnych pizza pecí. Bola navrhnutá na každodenné používanie, pre veľké rodiny. Pec má rovnaké refrakčné dno ako profesionálne Alfa Pizza pece, nerezový dóm je navrhnutý tak aby pec rýchlo dosiahla svoju prevádzkovú teplotu a vďaka izolácii z keramickej vlny udržiava pec dlhú dobu teplo a znižuje aj spotrebu dreva na minimum. Pec je vybavená praktickými postrannými sklápacími poličkami a časťou na ohrievanie jedál. Vďaka štyrom kolieskam ju pohodlne presuniete kam je treba. Pec je tiež dostupná vo verzii Top bez spodného vozíka, určenej na uloženie na pracovnej doske.

 

Veľkosť varnej plochy: 100 x 70 cm

Kapacita: 5 pizze / 5kg chlieb

Hmotnosť: 220 kg

Cena: na vyžiadanie

DUETTO

DUETTO je dvojitá pec na pečenie na dreve. Oheň je založený v spodnej peci zvanej "Fiamma" ktorá je určená pre priame pečenie, napríklad pizze, mäsa alebo rýb. Horná pec zvaná "Mattone" využíva teplo spodnej pece tým že ho akumuluje a je ideálna na pečenie koláčov, chleba a iných jedál, ktoré vyžadujú nepriame pečenie. Vďaka akumulačnej funkcii hornej pece môžete piecť naďalej aj keď oheň v spodnej už vyhasol. Vďaka obom priehľadným dvierkam s keramickým sklom môžete pohodlne sledovať pečenie bez potreby straty tepla ich otvorením.

 

Veľkosť spodnej varnej plochy: 60 x 70 cm

Veľkosť hornej varnej plochy: 50 x 70 cm

Kapacita: 3 pizze a 5kg chlieb zároveň

Hmotnosť: 260 kg

Cena: na vyžiadanie

FIESTA BARBECUE

FIESTA BARBECUE je veľká pec kombinovaná s veľkým grilom na drevenné uhlie. Naraz v nej pripravíte až 7 kusov pizze a pri tom pripravujete jedlá na veľkom grile, čo je najväčšia výhoda tejto pece mobinovanej s grilom. Samozrejme že v peci upečiete tiež domáci chlieb, koláče a mäso či hydinu napríklad aj v kameninových či hlinenných pekáčoch. Popri tom grilujete jedlá na grile a vďaka tejto kombinácii a jej veľkosti dokážete obslúžiť aj veľké rodinné párty či oslavy na jednom mieste. 

Veľkosť varnej plochy: 120 x 90 cm

Kapacita: 7 pizze / 7kg chlieb

Hmotnosť: 340 kg

Cena: na vyžiadanie