Domáce pece Alfa Pizza

Domáce dizajnové pece Alfa Pizza sú štýlovým kusom nábytku ktorý vás prekvapí svojou funkčnosťou a poteší oko zakaždým keď ho zbadáte. Výborné a chutné jedlá pripravené v peci na drevo doplnené o plápolajúci teplý oheň s typickou vôňou dreva naplnia váš dom stredomorskou atmosférou pohody, ku ktorej sa budete zakaždým radi vracať. A naše pece vám pomôžu dom tiež rozohriať.

DOLCE

DOLCE je domáca pec na drevo pre priame pečenie ktorá môže byť inštalovaná aj do existujúceho krbu / kozubu. Je kompaktná a typizovanej veľkosti vďaka čomu je ideálnym doplnkom pre kuchyňu a halu. Dno z refrakčných tehličiek a nerezový top garantujú rýchle rozohriatie a prípravu pizze, chleba či pečeného mäsa. DOLCE má do strán otvárané dvierka a integrovaný teplomer. Môže byť použitá namiesto a na mieste krbu či kozuba.

Veľkosť varnej plochy: 60 x 40 cm

Kapacita: 1-2 pizze / 2kg chlieb

Hmotnosť: 100 kg

Cena: na vyžiadanie

GUSTO

GUSTO je svojimi rozmermi a estetickou hodnotou pec na drevo pasujúca do každej kuchyne, haly či jedálne. Príprava jedla v ňej je radosť. Zatiaľ čo plamene pečú výborné jedlo vo vnútri, zároveň tiež príjemne ožarujú a rozohrievajú okolie. Cez dvierka s veľkým priezorom z keramického skla sa do okolitej miestnosti šíri neopakovateľná atmosféra pečenia na dreve zatiaľ čo cez ne poľahky kontrolujete priebej a stav pečenia. Varná plocha je vyrobená z refrakčnej keramiky pre dobrú akumuláciu tepla a kupola je vyrobená podobne ako zvyšok pece z kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je táto pec rýchlo pripravená na použitie. Vďaka zadným kolieskam je pec dokonca možné presúvať.

Veľkosť varnej plochy: 60 x 50 cm

Kapacita: 2 pizze / 2kg chlieb

Hmotnosť: 165 kg

Cena: na vyžiadanie

GUSTO TOP

GUSTO je svojimi rozmermi a estetickou hodnotou pec na drevo pasujúca do každej kuchyne, haly či jedálne. Príprava jedla v ňej je radosť. Zatiaľ čo plamene pečú výborné jedlo vo vnútri, zároveň tiež príjemne ožarujú a rozohrievajú okolie. Cez dvierka s veľkým priezorom z keramického skla sa do okolitej miestnosti šíri neopakovateľná atmosféra pečenia na dreve zatiaľ čo cez ne poľahky kontrolujete priebej a stav pečenia. Varná plocha je vyrobená z refrakčnej keramiky pre dobrú akumuláciu tepla a kupola je vyrobená podobne ako zvyšok pece z kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je táto pec rýchlo pripravená na použitie. Vo verzii Top bez spodného vozíka je pec ideálna pre umiestnenie na pracovnej doske kuchyne.

Veľkosť varnej plochy: 60 x 50 cm

Kapacita: 2 pizze / 2kg chlieb

Hmotnosť: 165 kg

Cena: na vyžiadanie

DUETTINO

Dvojitá pec DUETTINO je mimoriadne efektívna domáca pec ktorá okrem prípravy jedál priamym a nepriamym pečením tiež zohreje váš príbytok. Táto pec pečie pizzu, placky a lokše či kačice v kameninových nádobách priamo na dreve a aj zároveň až kým nevychladne v nej pripravíte výborný domáci chlieb, koláče či pečené mäso v jej akumulačnej hornej časti.A to vďaka dvom samostatným komorám na pečenie (spodnej na priame pečenie na ohni a hornej na akumulačné nepriame pečenie). Komín je vybavený regulačnou klapkou ktorou viete ovplyvňovať teplotu a aj spotrebu dreva.

Veľkosť spodnej varnej plochy: 60 x 60 cm

Veľkosť hornej varnej plochy: 50 x 60 cm

Kapacita: 3 pizze a 5kg chlieb

Hmotnosť: 270 kg

Cena: na vyžiadanie