Pizza pece Alfa Pizza

Originálne talianske pizza pece Alfa Pizza si vás podmania svojim dokonalým dizajnom a mediteránskym štýlom. Okrem dokonalej pizze v nich vyčarujete kopec ďaľších špecialít - či už výborné bruschetty s bazalkou, pravý domáci chlieb alebo koláče pečené v peci na drevo.

Pravá atmosféria stredomoria

Milujete stredomorskú kuchyňu a chcete si ju užiť tiež doma ? S našimi pecami na pizzu sa stretnutie s rodinou a priateľmi stane ešte srdečnejšie a plné skutočnej stredomorskej pohody pri praskajúcom ohni a dobrom a zdravom jedle.

Pec nielen na pizzu

Ak túžite po perfektnej pizze ktorou zakaždým ohúrite rodinu a priateľov tak ste na správnom mieste. Naše pizza pece ALFA PIZZA (Made in Italy) toho však vedia omnoho viac. Pripravíte v nich výborný domáci chlieb, koláče pečené na skutočnom ohni s neopakovateľnou vôňou a chuťou, perfektné bruschetty ktorými vždy zahviezdite na domácej party a mnoho ďaľších dobrôt, tak to skúste.

Jedinečnosť a neopakovateľný taliansky design

Neuspokojíte sa s priemerom ? Ste náročný tak na seba ako aj na veci a ľudí okolo seba ? Chcete si život užívať ? Pri našich pizza peciach s dokonalým talianskym dizajnom a Made in Italy každému stačí jediný pohľad a  hneď chápe vaše životné hodnoty. Tak sa ukážte.

Aj na terase či balkóne

Užite si atmosféru stredomoria už aj na balkóne či terase svojho bytu. Vďaka uloženiu na kolieskach si pec Alfa Pizza po použití jednoducho presuniete na miesto kde ostane uložená až do najbližšej párty či obeda. A ak prednostňujete jednoduchosť a praktickosť, pece Alfa Pizza sú dostupné aj vo verzii na plyn. A ak chcete pec zakomponovať do vašej vonkajšej kuchyne, sú dostupné aj vo verzii TOP bez podstavca.

Aj v kuchyni či obývačke

Pec Alfa Pizza bude ozdobou vášho domu, bytu či kuchyne. Dokonca vám pomôže ho aj zohriať. Interiérové dizajnové pizza pece Alfa Pizza sa stanú neprehliadnuteľným  štýlovým prvkom ktorý svojou praktickosťou každého prekvapí a podtrhne vašu osobitosť a zmysel pre detail.  

Katalógy pizza pecí ALFA PIZZA

Mobilné pizza pece

Screen Shot 2016-02-23 at 15.56.03

Zabudované pizza pece

Screen Shot 2016-02-23 at 15.55.43

Profesionálne pece na pizzu

Screen Shot 2016-02-23 at 15.56.13

 

Vyžiadať cenovú ponuku

  Prosím nechajte nám na seba kontakt, v krátkej dobe Vás bude kontaktovať náš obchodný zástupca.

   

  * Moje meno

  * Môj e-mail

  * Moje telefónne číslo

  Mesto

  Komentár